KONST / Litografier / Färglitografi 14912099
nr 1491 2099
Jan Grantorp
(f. 1952), Sverige
Lundabron, Stockholm. Signerad, numrerad 248/350. Färglitografi, bildmått: 30x46 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm
Jan Grantorp, svensk målare född 1952.
måndag 26 september 2022
kl 19:06:19
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm